Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Mājas > jaunumi > Saturs
Analīze par Ķīnas cigarešu alumīnija folijas papīra iepakojuma rūpniecību
- Jun 16, 2017 -

Analīze par Ķīnas cigarešu alumīnija folijas papīra iepakojuma nozari

Iepakojuma produkti galvenokārt tiek iedalīti cigarešu alumīnija folijas papīra iepakojumā, plastmasas iepakojumā, metāla iepakojumā un stikla iepakojuma izstrādājumos četrās kategorijās, no kurām cigarešu alumīnija folijas papīra iesaiņošana, pateicoties tā plaša spektra zemām izmaksām, vieglai apstrādei, viegli uzglabāšanai un pārstrādei, ir priekšrocības visplašākais iepakojums vienā no veidlapām.

Uzlabojot ražošanas tehnoloģijas un tehnoloģijas, cigarešu alumīnija folijas iepakojuma izstrādājumi ir spējuši aizstāt koka iepakojumu, plastmasas iepakojumu, stikla iepakojumu, alumīnija iepakojumu, tērauda iepakojumu, metāla iepakojumu un cita veida iepakojumu, vairāk un vairāk . Cigarešu alumīnija folijas iepakojumu var pārstrādāt, īpašības zaļā, bet arī saskaņā ar virzienu attīstīt apļveida ekonomija.

Pēdējos gados globālā cigarešu alumīnija folijas iepakojuma izlaides vērtība vienmērīgai izaugsmei gadu pēc gada ir kļuvusi par pasaulē lielāko iepakojuma materiālu izmantošanu. Tautsaimniecība 42 rūpniecības nozares, iepakošanas nozare ir uzlabota līdz 14. Starp tām cigarešu alumīnija folijas iepakojuma apakšnozares veidoja produkcijas īpatsvaru pēdējos astoņus gadus pēc kārtas, saglabājās aptuveni 30% apmērā, vislielākā produkcijas vērtības ieguldījuma likme, vislielākā peļņas daļa.

Papīra iepakojuma kvalitātes uzlabošana pēdējos gados, Ķīnas iepakojuma kartona nozare ir strauji attīstījusies. Konkrēti, iekšzemes un ārvalstu zīmolu produkti un eksporta produkti kartonā, kartona kvalitātes un drukāšanas prasības kļūst arvien augstākas un augstākas, tāpēc papīra iepakojuma kvalitātes kvalitāte turpina pieaugt.

Pēdējos gados straujā ekonomiskā izaugsme ir strauji attīstījusies cigarešu alumīnija folijas iepakošanas nozarē. Saskaņā ar plānošanas departamentu, no 2001.gada līdz 2005.gadam papīra iepakojuma produkti sasniedz 19 miljonus tonnu, no 2006.gada līdz 2010.gadam līdz 27 miljoniem tonnu, no 2011.gada līdz 2015.gadam sasniedza 36 miljonus tonnu.

Ķīnas tirgotāji, lai veicinātu attīstību Kopš 2003. gada daži ārvalstu uzņēmumi ir optimistiski noskaņoti par Ķīnas iepakojuma tirgu, daži vietējie papīra maisiņu darījumi, kuru mērķis ir panākt tirgus izpratni par iespējām, ieguldījumiem un attīstību, kā arī veicināt ražošanas apjomu, produktu kvalitāti. 2004

Janvārī ASV Shimei Fete Stone East Company paziņoja, ka tās partneris ASV International Jifeng Group sākotnēji ir identificējis cigarešu alumīnija folijas iepakojuma produktu investīciju projektus Xiamen, Fujian Tong Anxi pilsētas pārtikas rūpniecības parkā. Uzņēmums nolēma pilnībā izmantot pārstrādātos papīra resursus, patentētas tehnoloģijas izmantošanu, lai izstrādātu, ražotu un pārdotu papīra turētāju un citu iepakojumu cigarešu alumīnija folijas papīram, kā arī iepakojuma apdares dizainu, iespiešanu. Projekta kopējais ieguldījums bija 12,5 miljoni ASV dolāru, un tas tiks nodots ekspluatācijā pēc gada beigām. Var sasniegt gada izlaides vērtību 140 miljoni juaņa.

No 2003. gada janvāra līdz augustam Shengdong ekonomikas parkā, Inner Mongolijā, Ķīnā tika ieviesti 20 projekti. Starp tiem papīra iepakojuma projekts bija Hebei Xianghe Gao cigarešu alumīnija folijas papīra izstrādājumu ražošana, Ltd, kas izveidota Shengle ekonomiskajā parkā iekšējā Mongolijā, Gao Paper Co, Ltd. Kopējais ieguldījums 40 miljoni juaņa, ar gada produkciju no 100 miljoniem kvadrātmetru iepakojuma kastītes; Chengdu, Chengdu ārpus krāsu drukāšanas Co Ltd, kas izveidota iekšējā Mongolija Sheng papīra maisiņu drukāšanas sabiedrība ar ierobežotu atbildību, kopējais ieguldījums ir 50 miljoni juaņa, ar gada produkciju 50 miljoni kvadrātmetru. Abi šie investīciju projekti ievērojami veicina Iekšējās Mongolijas kartona rūpniecības straujo attīstību.