Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Mājas > jaunumi > Saturs
Pirkt Plug Wrap nepieciešams pievērst uzmanību vietai
- Aug 22, 2017 -

Pirkt Plug Wrap nepieciešams pievērst uzmanību vietai

Plug Wrap ir videi draudzīgs, netoksisks un bezprodukts LLDPE sveķi, ko ekstrudē ar liešanas metodi, ir ļoti augstas veiktspējas, galvenokārt preču iepakošanai, var padarīt preces par veiklīgāku, bet arī var palielināt produkta pievilcību, Plug the iepakojuma ražotājiem, lai jūs varētu runāt par iepirkšanu Plug Wrap nepieciešams pievērst uzmanību vietai.

Mēs pērkam Plug Wrap, galvenais ir iesaiņot ietvertās preces, jūs varat padarīt preces izturīgākas, un Plug Wrap ir ļoti laba pārredzamība, veselība. Ikvienam, kas iegādājies Plug Wrap, mums vispirms jāpievērš uzmanība tam, ka iepakojums ir iepakots ar kādiem priekšmetiem, dažādiem priekšmetiem ir arī atšķirīgas prasības Plug Wrap, un tie atbilst tikai iepakojuma prasībām, Plug Wrap var radīt labāku iesaiņojuma efektu. Piemēram, vispārīgie priekšmeti, piemēram, drēbes, ledusskapja sadzīves tehnika, var būt ar parasto plastmasas iesaiņojumu, un svaigus dārzeņus, lai izmantotu pārtikas produktu plēves iesaiņojumu, un vārītu pārtikas produktu ieteicamo svaigu plēvi.

Plug Wrap ražotāji norāda, ka svarīga lieta ir Plug Wrap iegādei, vispirms jāņem vērā Plug Wrap kvalitāte, cena ir tikai otrā, ja akli pievērš uzmanību cenai, ignorējot kvalitāti, tad izmantojiet Plug Wrap iepakojuma priekšmeti, nekas nav izmantots.

Šajā lielajā tirgus vidē Plug Wrap ir pasaulē visplašāk izmantoti polimērmateriāli, tā lielākā priekšrocība ir produktu aizsardzība procesa ražošanā un apstrādē, transportēšanā, glabāšanā un izmantošanā no piesārņojuma, korozijas, skrāpējumiem, lai aizsargātu oriģinālu gludu un spīdīgu virsmu, tādējādi uzlabojot produktu kvalitāti un konkurētspēju tirgū. Bet dažādu ražotāju dēļ produktu kvalitātes atšķirības vai metodes izmantošana nav pareiza, tāpēc iepakojuma bloķēšanai bieži ir dažas problēmas. Anhui Xiangfei Plastic Co, SIA ir 15 gadu profesionālo pārdošanas Plug Wrap biznesa, ieviest Plug Wrap lietošanas var rasties problēmas un to, kā atrisināt.

Jautājums 1: lietotājs ir lielākā daļa Plug Wrap produktu ir degumming problēmu, problēma profilā Plug Wrap atspoguļo visvairāk, kad lietotājs pēc uzstādot Plug Wrap no profila virsmas, lai nojauktu, kad Plug Wrap veiktspējas viskoze. Un neatbildēja uz Plug Wrap, bet atstāja profila produktos, kurus lietotājs visvairāk vēlas redzēt, jo tas ir ļoti apgrūtinoši, ir nepieciešams, lai kāds šos līmeus noņemtu no profila, jo īpaši laikietilpīgs , tur problēma ir dažādas iespējas, vislielākā iespēja ir tāda, ka Plug Wrap produkti ar plastmasas spiedienu neatbilst prasībām, tas ir pārāk lipīgs, kā rezultātā plēves pārsegs produkti sloksņošanas, ārējais spriedze ir lielāka nekā negatīvs spēks un paliek profilā. Ja lietotājs šo problēmu atklāj, varat izmantot tīru audumu, kas iemērc mazā spirtā, atlikušo jutīgo līmi, kas atkārtoti jānoslauka, līdz jutīgais plastmasas wi Kids tīrs, bet ir jāpievērš uzmanība noslaukšanās laikā, nevajadzīgi. Spēlē vai var ietekmēt produkta apdares profilu.

2. problēma: lai gan plastmasas apvalku var efektīvi noņemt, bet plastmasas pārklājuma veiktspējas gadījumā - profila atlikumu virsma, dažkārt rodas problēma dažos zemas kvalitātes plastmasas apvalku izstrādājumos, jo plastmasas apvalks un aizsargpārklājums kombinācija starp profiliem Time, saules ūdens un citas piemērotas vides gadījumā, kā arī šīs kombinācijas kombinācijas parādīšanās pašreizējā situācijā nav labs veids, kā izvairīties, jo tas nav regulāra tiesību aktu reproducēšana, lai atrastu, tāpēc tagad tas nav labs veids, kā izvairīties no problēmas!

Jautājums Nr. 3: Plastmasas apvalks un aizsargātie produkti nav stingri starp pastas, transportēšanas un procesa izmantošanas laikā, kas saistīta ar šīs problēmas iemesliem, pretēji problēmai, vislielākā iespēja ir Plug Wrap produktiem ražošana Līmes viskozitātes izmantošana nav pietiekama; ir iespējamība, ka lietotājs pelējuma formā, kad spiediena iekārta, kuru izmanto spiediens, nav pietiekoša, vai virsma nav tīrīta tīrā veidā, putekļi vai krāsa uc, kas ietekmē pasta efektu! Ja šī problēma rodas tādu iemeslu dēļ, kā pareizi lietot zāles, nomainiet jutīgo plastmasu, palieliniet filmas spiedienu vai arī filmē, kad uzmanība tiek pievērsta efektīvas tīrīšanas profila virsmai, lai izvairītos no šādu problēmu rašanās.

Jautājums Nr. 4: Plug Wrap, izmantojot laika periodu pēc labas veiktspējas vidus, bet divi spārnu gali, galvenais iemesls tam ir iepakojuma kontaktdakša ar pases aizsardzību procesā , spriedzes pakāpe, vēlāk, augstas temperatūras vidē, pastāv nevajadzīga retraction parādība, problēma parādās produkta dienvidu klientiem, tāpēc Plug Wrap ražošanas procesā vajadzētu pievērst uzmanību vides temperatūras ietekme par produkta lietošanu pastas procesā, lai izvairītos no nevēlamas virsmas stiepes.