Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Mājas > jaunumi > Saturs
Cigarešu pārklājuma plēves siltuma blīves stiprums nav kā rīkoties
- Nov 06, 2017 -

Cigarešu pārklātas plēves siltuma plombas stiprība nav kā rīkoties
Cigarešu pārklājuma plēve ir salīdzinoši augsta caurspīdīguma pakāpe, saraušanās plēves iepakojuma produkti var būt skaidrs produkta izskats, bet arī uzlabo preču kvalitāti, bet arī cigarešu pārklājuma plēvei nav pietiekami daudz siltuma plombas, cigarešu pārklājuma filmas ražotāji iemāca jums rīkoties ar
Pirmkārt, siltuma blīvēšanas spiediens. Vēlaties, lai nodrošinātu, ka cigarešu pārklājuma plēve saskaras ar karstumu, un pēc tam arī pārliecinieties, ka spiediens siltumizolācijas procesā, siltuma blīvēšanas spiediens līdz mērenam, nevienmērīgam spiedienam padara siltumizolācijas daļas burbulī.
Otrkārt, siltumizolācijas laiks. Karstā gaisa laiku nosaka ātrums, tā pati siltumizolācijas temperatūra, jo ilgāk siltumizolācijas laiks, siltumizolācijas slānis būs ciešāk piesaistīts, bet būs pārāk garas grumbas.
Treškārt, siltumizolācijas temperatūra. Cigarešu pārklājums Filmu ražotāji apgalvo, ka uz cigarešu pārklājuma plēves temperatūrai ir arī liela ietekme, ir ieteicams temperatūru iestrādāt uz cigarešu pārklājuma plēves pusmilta temperatūras, pārkaršana izkausē cigarešu apvalku.
Mēs saskārāmies, ja siltuma plombas stiprums nav pietiekams, jūs varat veikt iepriekš minētos pretpasākumus, es uzskatu, ka mēs varam jums palīdzēt, mēs esam cigarešu pārklājuma plēves ražotāji, laipni aicināti iegādāties cigarešu apvalku.
Cigarešu apvalka plēve var iesaiņot preces, preču iepakojums var padarīt iepakojumu stabilāku, tieši šī iemesla dēļ cigarešu pārklājuma plēve tiek plaši izmantota, piemēram, aparatūra, celtniecības materiāli un citas nozares var tikt izmantotas Cigarešu uzglabāšanā Overwrapping Film Kas man jāpievērš uzmanība? Cigarešu pārklājums Filmu ražotāji jums pateiks.
1, cigarešu pārklājuma plēves glabāšanā, lai izvairītos no saules, lietus un neizmantotu cigarešu apvalku, liecina, ka jūs cilnē un uzglabājat cigarešu apvalku, vai tas ietekmēs vēlāku cigarešu pārklājuma filmas lietošanu.
2, Cigarešu apvalks. Plēves ražotāji iesaka uzglabāt cigarešu pārklājuma plēves rullīti, nelieciet cigarešu apvalku, un cigarešu plēves uzglabāšanas temperatūra nedrīkst būt pārāk augsta vai pārāk zema.
3, mēs arī glabājam cigarešu plēvi, jo to neizmanto, bet, ja to ilgstoši neizmanto, ir ieteicams kādu laiku iespiest cigarešu plēves iepakojuma plēvi, lai novērstu cigarešu plēves uzlīmēšanu.
Cigarešu pārklājums Filmas pielietojamība, nodilumizturīga, pret koroziju izturīga, super ūdensnecaurlaidīga, tā ir piemērota eksportam, papīram, metālam, plastmasas ķīmiskām vielām, būvmateriāliem, pārtikas iepakošanas nozarei. Šodien, lai ieviestu priekšrocības cigarešu Overwrapping Film:
1, cigarešu pārklājuma plēve, kas pielāgota dažādu preču formu iepakojumam, var būt tuvu precēm, ar pārredzamību, skaistu izskatu, tīru un skaistu, palielina produkta pievilcīgo izskatu.
2, iesaiņošana ar cigaretēm, plēves iepakošanas produkti ar labu higiēnu, tīrīšana, blīvēšana un iepakošana, vienlaicīgi putekļi un mitrums.
3, Cigarešu pārklājuma plēve ar triecienizturību, triecienizturību un labu aizsardzības veiktspēju, iepakotas preces ar necaurlaidību un fiksētību, mazās detaļas neietilpst iepakojuma vidū.
4, Cigarešu pārklājuma plēvi var izmantot arī, lai aizvietotu visu veidu kartona pakas, ne tikai ietaupot iepakojuma izmaksas, bet arī saskaņā ar iepakojuma tendenci.
Cigarešu pārklājuma plēve ir tradicionāla trauku plēves nomaiņa, galvenokārt iepakojuma noteikumu un produkta neregulāras formas dēļ, augsta caurspīdīguma, labas spīduma pakāpes, var skaidri parādīt izstrādājuma izskatu, uzlabot sajūtu sajūtu, atspoguļojot augstas kvalitātes, ir ļoti atzinīgi. Ar šodien runājiet par cigarešu pārklājuma filmas ražošanas procesu:
Cigarešu pārklājuma plēve ir lineārais zema blīvuma polietilēns un polipropilēns (TPP, PPC) kā galvenais izejmateriāls, pievienojot nepieciešamās piedevas, koekskstruktūras izpūšanas procesā no. Galvenais ir dubultu burbuļu izmantošana, kas tiek starptautiski pazīstama kā Prandi amatniecība, tas ir izejvielu kausēšanas ekstrūzija, izmantojot dažādus ekstrudētājus, izmantojot speciāli izstrādātu coextrusion die, sākotnējās plēves veidošanos pēc ātras dzesēšanas, pēc tam pēc apkures divi Piepūšami stiept produkti.