Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Mājas > jaunumi > Saturs
Cigarešu pārklājuma plēve dažādās nozarēs
- Aug 22, 2017 -

Cigarešu pārklājuma filma dažādās nozarēs pieteikumā

Cigarešu pārklātas plēves mehāniskās īpašības, izturība, stipra caurumšanas pretestība tiek plaši izmantota visās dzīves jomās.

Papīra caurules iepakojums

Šis ir viens no cigarešu pārklājuma plēves jaunajiem lietojumiem, kas ir labāks nekā cigarešu iepakojums vecmodīgā kartona kārbās. Piemērota plēves biezums 30 ~ 120μm;

Nelieli priekšmeti ir iesaiņoti

Šis ir jaunais iepakojums cigarešu iepakojuma plēvei, kas var samazināt materiālu patēriņu, bet arī var samazināt paplātes uzglabāšanas vietu ārzemēs, šis iepakojums ieviests 1984.gadā, tikai gadu vēlāk, tirgū ir bijuši daudzi šādi iepakojumi Šis iepakojuma veids ir liels potenciāls. Piemērots plēves biezumam 15 ~ 30μm;

Cauruļu un kabeļu iepakojums

Šis ir piemērs cigarešu pārklājuma filmas pielietošanai īpašās vietās. Pēc tam, kad ražošanas līnijā ir uzstādīta iesaiņojuma iekārta, pilnībā līmējošā cigarešu pārklājuma plēvi var izmantot kā lentes aizstājēju un aizsargājošo efektu. Pielietojams biezums ir 15 ~ 30μm.

Paplātes mehānisma izstiepta forma

Cigarešu pārklātas plēves iepakojums ir jāizstiepj, un paletes mehāniskā iepakojuma izstieptajai formai ir tieša stiepšanās un iepriekšēja stiept. Pirms stiepšanās tiek sadalīta divos veidos, viens no tiem ir stiepšanās no rullīša, viena ir elektriskā stiepšanās.

Tiešā stiepšana tiek veikta starp paplāti un plēvi, lai pabeigtu stiept. Šai metodei ir zems zīmēšanas koeficients (apmēram 15% līdz 20%). Ja stiepes koeficients pārsniedz 55% līdz 60%, filmas iznākums tiek samazināts, plēves platums tiek samazināts, Viegli pārtraukt. Un pie 60% pagarinājuma spriedze joprojām ir ļoti liela, vieglajai kravas pārvadāšanai tā var izraisīt preču deformāciju.

Pirms izstiepšanu veic divi veltņi. Divas iepriekš nospriegotās rullīšus savieno ar reduktoru. Vilces proporcija var būt atšķirīga atkarībā no pārnesuma attiecības. Spriegojumu ģenerē rotējošais disks. Tā kā stiepšanās rodas īsā attālumā, berze starp veltni un plēvi, un tā ir liela, lai filma netiktu sarauta, saglabā arī filmas oriģinālo punkcijas darbību. Faktiskais stiepums nenotiek stiepšanās laikā, samazinot pārtraukumu asu malu vai stūru dēļ, kas var palielināt vilcināšanās attiecību līdz 110%.

Pirms spriegošanas mehānisms pirms spriegošanas ir tāds pats kā stiepšanās stienim, izņemot to, ka abus veltņus darbina ar elektrisko spēku, un spriegojums ir pilnīgi neatkarīgs no paplātes rotācijas. Tātad ir piemērojami pielāgojamāki, vieglāki, smagie, neregulārie produkti, jo iepakojuma spriegums ir zems, tādēļ šī metode pirms stiept līdz 300%, ievērojami samazinot materiālu izmaksas. Piemērots plēves biezumam 15 ~ 24μm.

Cigarešu pārklājuma filma vasarā, lai parādītu savus talantus

1, Cigarešu pārklājums Plēves iepakojums, nevis sarautais iepakojums, lai ietaupītu laiku, darbaspēku, izejvielas.

2, augstas izturības, elastīga spriedze, attiecas uz jebkuru preču formu. Izturīga pret punkciju, lieliska izturība pret plīsumiem, lai izvairītos no bojājumiem komplektā iekļautajiem priekšmetiem, ar labiem pretspūstiem, lietus, putekļiem, drošību un citiem efektiem.

3, var izmantot augstas kvalitātes sveķus un ķīmiskās vielas, lai maksimāli palielinātu lietotāju, lai apmierinātu dažādu veidu dažādās vajadzības.

4, var izvēlēties vienu, divpusēju, nedaudz lipīgu, zemu viskozitāti, lipīga, augsta viskozitāte un augsts produkts, piemērots visiem iepakojuma veidiem.

Cigarešu pārklājums Plēves augstums vasarā, lai tas būtu labāks, un tā augstās viskozitātes dēļ tā var nodrošināt iepakojuma materiālus, lai nodrošinātu labu uzturēšanas efektu, šķiet, ka tas ir ne tikai iepakojuma materiāls, bet arī uzturēšanas efekts, un Kopā ar tā pielietojuma klāstu ir ļoti plašs, tāpēc mēs to varam nosaukt par universālu iepakojuma plēvi.