Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Mājas > jaunumi > Saturs
Kā izveidot cigarešu kastes?
- Jul 20, 2017 -Kā izveidot cigarešu kastīti?

Cigarete ir cilvēki, kuri ir brīvā laika pavadīšanas objektos, kā arī katru gadu tiek pastiprināta brīvdienu dāvana, lai dotu labu izvēli, cigarešu uzņēmumi vēlas iegūt ilgtermiņa attīstību, cigarešu futrālis būtu jāatbilst cilvēka dabai, lai patērētājam būtu vieglāk Vienlaikus pieņemt jauninājumus. Tātad, kā jūs darāt Cigarešu kastes dizainu?

1. Cigarešu čaulas materiāls

Pirms produktu iepakošanas kaste var tikt pielāgota, tā ir jāizvēlas, un Cigarešu kaste nav izņēmums. Cigarešu izvēles iepakojumam jābūt videi draudzīgam. Iepakojuma materiāliem ir nepieciešams pēc iespējas mazāks atkritumu daudzums un minimālais vides piesārņojums, izmantojot pašreklāmu, nekaitīgu vidi. Pašlaik videi draudzīgā tinte, balts papīrs un alumīnija folijas un citu materiālu pārcelšana kļūst par Cigaretes lodziņa pirmās izvēles materiāliem.

2. Cigarešu čaulas viltošana

Cigarešu kastītei ir jābūt viegli identificējamai pret viltošanu. Tā kā patērētāji ir tieši pakļauti cigarešu ārējam iepakojumam, ir svarīgi pielikt daudz pūļu cigarešu paciņās. Piemēram, iepakojuma kaste ar infrasarkanās krāsas tinti, dienasgaismas tintes vai magnētiskās tintes drukāšanas vienlaicīgi vislabāk atkal pievieno krāsu šķiedru iesaiņotajā papīrā, tādā veidā pret viltošanu tiek salīdzināta ar citām drukas tehnoloģijām. Tajā pašā laikā iepakojuma kastē ir svarīgi atzīmēt viltošanas novēršanas metodi, lai atvieglotu patērētāju identifikāciju un identifikāciju.

3. Cigarešu futrāļa teksta dizains

Cigarešu kastītei ir jābūt pievilcīgam acīm un var saprast produktu un zīmola konootaciju ar vārdiem. Ir svarīgi atzīmēt, ka vārdam fonts nedrīkst būt pārāk daudz, vēlams trīs, lai izvairītos no apgrūtinošas un netīras.

4. Cigarešu kastes dizaina dizains

Cigarešu kastītei vislabāk ir izmantot spilgtu krāsu modeli. Kopējam dizainam jābūt kodolīgam un dabiskam.

5. Koncentrējieties uz krāsu izvēli.

Krāsa ietekmē cilvēku garīgās darbības un ACTS par mūsu darbībām. Tas ir tāpēc, ka dažādas krāsas cilvēkiem rada dažādas sajūtas un dažādas emocijas, tādējādi ietekmējot mūsu uzvedību. Tāpēc tabakas iepakojuma dizainā ir jāizvēlas tautas atzīšanas krāsa. Piemēram, dāvanu piegādes cilvēki parasti izvēlas sarkanas un zelta (dzeltenas) krāsas, kas raksturo labvēlību un labklājību.