Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Mājas > jaunumi > Saturs
Kā novērst šķelto cigarešu asaru tapas parādīšanos
- Nov 06, 2017 -

Kā novērst šķelto Cigarešu asaru tapas parādīšanos
Plaša spektra Cigarešu asaru lentes produktu, Cigarešu asaru tapas, kas ir cieši saistītas ar mūsu dzīvi, ražošana bieži tiek bojāta izmantošanas laikā, un pēc tam, kā vēl vairāk samazināt šīs situācijas rašanos.
Pirmkārt, kad saņemat Cigarešu asaru tapas, uzmanieties, lai nazis netiktu izmantots tieši no vidus, lai atvērtu no abiem gala pusēm, nazis nevar būt pārāk dziļš, kartona kārbas biezums ir pārāk plāns, zem naza pārāk grūti, tas tiks sagriezts uz augšu. Saskarē ar Cigarešu asaru tapiņu, kas ir nedaudz virs brūces, viss ruļļi tiek atdalīts, atvelk, tādēļ, lūdzu, izpakošana, uzmanieties nevis uz galiem vai asiem priekšmetiem un Cigarešu asaru tapas, lai izvairītos no saskares. Otrkārt, Cigarešu asaru tapas izmantošanas procesā koloidu nevar saskarties ar asiem priekšmetiem. Cigarešu asaru lenta ir relatīvi trausla, lai neradītu bojājumus.
Turklāt Cigarešu asaru lentes izmantošanai ir noteikums, tas ir, ja mēs atklājam, ka Cigarešu asins lentes laikā ir nogriezta no vienas vietas, tas var būt sabojāts Cigarešu asaru lenta.
Caurspīdīga Cigarešu asaru tapa ir izgatavota no līmvielas un plēves, cik tas būs līme vai adhezīvu piedevas garša, tai ir ļoti mazs inde, bet parasti tam nebūs ietekmes uz lietotāju, daudzi ražošanā bez maskām, daži cilvēki izmantojiet lenti starp zobiem, kas nofiksēti, nekad nav dzirdējuši par šādu saindēšanos.
Tādējādi neliela kvalitatīvas caurspīdīgas Cigarešu asaru tapas smaka ir gandrīz nenozīmīga, cilvēka ķermenis nav ievainots; parasti mums ir jāaplūko, kāda ir Cigarešu asaru tapas izmantošana, Cigarešu asaru tapas iepakojums nav ROHS zīmes, bet tagad būtībā Vides aizsardzība, tikai pārredzamu Cigarete Tear Tape ražotājiem, lai samazinātu izmaksas ar sliktas kvalitātes līmi, ko rada smarža, ja tā ir īpaša cigarešu asaru lenta, normāla nav toksiska.
Cigarešu asaru lentē izmantotais substrāts ir EVA vai PE putas, un pēc tam vienā vai abās pusēs pārklāts ar uz šķīdinātāja bāzētu spiedienjutīgu līmi un pēc tam pārveidots no izlaišanas papīra.
Pirmkārt, Cigarete Tear Tape ir labs zīmogs, lai izvairītos no gāzes noplūdes un izsmidzināšanas, un tā virsmai ir lielisks mitrums, viegls savienojums, viegli izgatavojams, viegli griezīgs. Otrkārt, tam ir pretspresijas deformācija, lai nodrošinātu ilgstošu aksesuāru šoka aizsardzību. Treškārt, tas ir arī liesmas slāpētājs, nesatur kaitīgas toksiskas vielas, nepaliks, nepiesārņos iekārtu, metāls nav kodīgs. Turklāt Cigarešu asaru lentu var izmantot dažādos temperatūras diapazonos, sākot ar mīnus 40 grādu pēc Celsija grādiem līdz 90 grādiem.
Mēs izmantojam Cigarette Tear Tape uz laiku, atklāsim, ka daži Cigarete Tear Tape joprojām ir laba viskozitāte, un daži Cigarete Tear Tape strauji noveco. Acīmredzot tāds pats Cigarešu asaru tapas apjoms, kāpēc rodas dažādu simptomu dzīve? To izraisa ārējā vide. Iemesli, kas parasti noved pie Cigarešu tīrīšanas lentes novecošanas, ir šādi:
1. Skābeklis, skābeklis gaisa aktivitātē ir relatīvi liels, ja pārāk daudz skābekļa var viegli novest pie ātras Cigarešu asaru tapas oksidācijas.
2. UV: saule ir salīdzinoši augsta temperatūra, lai ātri sadalītu saķeres materiālu, papildus mūsu speciālajai augstas temperatūras cigarešu asaru sloksnes ražošanai, jebkura Cigarešu asaru lenta, kas ilgstoši tiek pakļauta saules stariem, pakāpeniski zaudēs viskozitāti, kā rezultātā Cigarešu asaru līmes novecošanai.
3. Mitrums: ja mitruma pakāpe gaisā ietekmēs arī Cigarešu asaru tapas kalpošanas laiku, daudziem ūdens un elektrības ražošanai ir laba ūdensizturība.
4. Balināšanas līdzeklis, kas ir kalcija oksīda galvenā sastāvdaļa, kas satur kalciju un organiskos savienojumus, var radīt ķīmiskas reakcijas;
5. Plastifikatori, kuru galvenā funkcija ir mīkstināt plastmasu, plastmasas izstrādājumi pārsvarā satur plastifikatorus, jo laikā mainās materiāls patiešām satur vairāk un vairāk plastifikatoru, kā rezultātā noveco cigarešu lenti.