Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Mājas > jaunumi > Saturs
Cigarešu alumīnija folijas papīra ražošana
- Jun 02, 2017 -

Cigarešu alumīnija folijas papīrs Lai izveidotu korporatīvo tēlu, uzlabotu zīmola vērtību, bet arī drošības vajadzībām, cigarešu rūpniecības uzņēmumiem, lai vienlaikus nodrošinātu cigarešu kvalitāti, arvien lielāka uzmanība tiek pievērsta cigarešu iepakojuma uzliku - alumīnija foliju izstrāde un izmantošana. Ir iespiestas to grafikā, jo no cigarešu, kas izgatavota no alumīnija folijas, ilustrācijās ir krāsainas, pret mitrumu izturīgas pret viltošanas funkcijas gan jaunais attīstības periods.

Cigarešu alumīnija folijas papīrs Šobrīd Ķīnas cigarešu rūpniecībā ražota alumīnija folijas apdrukāta cigarete ir kopēja iezīme, tas ir, neatkarīgi no tā, vai tas ir pozitīvs vai negatīvs, visbiežāk tiek izdrukāts ar ķīniešu, ķīniešu pingvīnu vai angļu valodas drukātu daļu vai pilnas versijas rūpnīcas nosaukums, ir arī iespiests ar korporatīvo logotipu. Ja īpaši speciāla alumīnija folijas papīra zīmols tiek drukāts ne tikai ar nosaukumu, bet arī ar zīmola nosaukumu un apdares zīmējumiem.

Konkrēti, to var iedalīt šādās kategorijās. Viens no tiem ir alumīnija folijas augšpusē, kas uzdrukāts uz priekšējā nosaukuma vai firmas nosaukuma un firmas logotipa. Piemēram, Bengbu cigarešu fabrika ražoja cigaretes, alumīnija folija, kuru iespiedis slavenais kaligrāfists Džang Kai Fans, uzrakstīja vārdu "Bengbu cigarešu fabrika" un angļu valodas logo "BENGBU CIARETTE FACTORY"; Huaiyin Cigarešu rūpnīca ražo cigaretes, alumīnija foliju ar "Huaiyin Cigarette Factory", "HUAIYIN" vārdiem un korporatīvo logotipu. Viens no tiem ir alumīnija folijā priekšpusē vai aizmugurē ar pilnīgu ķīniešu, pinyīna vai angļu nosaukuma versiju, un dažas no tām arī ir drukātas ar korporatīvo logotipu. Piemēram, Ningbo cigarešu rūpnīca ražo cigaretes, alumīnija folijas papīru, kas iespiests ar ķīniešu fonētiskās alfabēta rūpnīcas nosaukuma pilno versiju; Kunmingas cigarešu fabrika ražoja cigaretes, alumīnija folijas papīru, kas uzdrukāts ar pilnu angļu nosaukuma versiju; Yuxi Cigarešu rūpnīca ražo cigaretes, alumīnija folija Iespiests Hongta Group logotipā un angļu valodā; Yizhong Tobacco (Group) Co, Ltd cigarešu fabrika ražo cigaretes, alumīnija folija tiek izdrukāta ar pilnu grupas logo un ķīniešu nosaukuma versiju.

Cigarešu alumīnija folijas papīrs Viens ir paredzēts konkrētai alumīnija folijas markai, kuru raksturo alumīnija folijas pozitīva vai negatīva puse ar pilnu nosaukumu un firmas nosaukumu un firmas logotipu. Piemēram, Longjana cigarešu fabrikas "septiņi vilki" cigareti, alumīnija folija, kas ir uzdrukāta preču zīmes "septiņu vilku" pilna versijas aizmugurē; Chuxiong cigarešu fabrikas "viesi" cigareti, alumīnija folija, kas uzdrukāta aizmugurē "Hongta Group Chuxiong Cigarešu rūpnīcas pilna versija", kas izgatavota viesiem "Burts un tā preču zīmes logotips; Ningbo cigarešu fabrikas "Red Eagle" cigaretes, alumīnija folijas papīrs, kas iespiests ar ķīniešu fonētiskās alfabēta rūpnīcas nosaukuma pilno versiju, reversais drukāts "DAHONGYING" Ķīnas pinyīns un preču zīmes logotips. Ir arī drukāts cigarešu teksts, kas izgatavots no alumīnija folijas, piemēram, Red River Cigarešu rūpnīca 88 "Red River" un smalka 99 "Red River" cigaretes, alumīnija folija ir iespiesta pretējā pusē pilna versija "Red Cigarešu upe ar jūnija uguni "Reklāmas teksts