Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Mājas > jaunumi > Saturs
Risinājums tiek analizēts cigarešu pārklājuma plēvei. Daži risinājumi vides aizsardzības problēmai
- Sep 12, 2017 -Risinājums ir analizēts Cigarešu pārklājums Filma ir daži risinājumi vides aizsardzības problēmai

Ar plastmasas izstrādājumu strauju attīstību Ķīnā, plastmasas izstrādājumu vides aizsardzība ir kļuvusi par diskusiju par cilvēka īpašībām tematu. Tātad uz cigarešu pārklājuma plēvi, plēvi un citus plastmasas izstrādājumus, ko izraisa plastmasa, ir nopietna ietekme uz mūsu dzīves vidi. Šeit Cigarešu pārklājuma filmas tehniskais direktors vēlējās runāt ar plašajām sabiedrību masām, kuras mēs, cigarešu pārklājuma filmu ražotājs, ir, kā atrisināt vides problēmu cigarešu pārklājuma īpašības.
Mēs conghua Cigarešu Overwrapping Film ražotājs, lai uzlabotu konkurētspēju nozarē, mūsu Cigarete conghua Overwrapping Film ražošanas procesā, lai atbilstu prasībām nekaitīgu, bez piesārņojuma un vides aizsardzību, un līdz atkritumu pārstrādei un utilizācijai, lai sasniegtu valsts vides standartus. Tāpēc conghua cigarešu pārklājuma filma var reāli aizsargāt apkārtējo vidi un tās zemās cenas, laba kvalitāte, tādēļ cigarešu konghua Overwrapping Film plaši izmanto cilvēki visās dzīves jomās.
1, vieglais sadalīšanās veids Cigarešu apvalka īpašības
Šāda veida cigarešu pārklājuma plēve ražošanas procesa ražošanā tiek pievienota gaismu jutīgajām grupām, un pievienot gaismas jutīgas grupas ir iespējams pievienot katram citam attālumam polimēra ķēdē. Tāpēc šāda PECigareta pārklājuma plēve mākslīgā gaismā ir droša un stabila. Bet, pakļaujot tai saules gaismai, tā iznīcina polimēru ķēdi, jo tā absorbē pārāk daudz enerģijas un galu galā izraisa plastmasas sadalīšanos.
2, bioloģiski noārdāmas plastmasas cigarešu apvalka īpašības
Šāda veida cigarešu apvalka īpašībām ir pievienot dažas grupas polimēru ķēdes ražošanā, veicināt gaisu vai augsnē bioloģiski sadalīt cigarešu pārklājuma īpašības, lai sasniegtu vides aizsardzības efektu.
1, ražojot cigarešu pārklātas plēves procesu, ir jātīra Filmas galvu, vienlaikus, lai izvairītos no degšanas plastmasas Film.
2. Kad mēs izgatavojam papīra cauruli, pārliecinieties, ka tajā ir papīra caurule, lai izvairītos no garas un īsas.
3, laba ražošana Cigarešu Overwrapping īpašības, nākamais uzdevums ir Cigarešu Overwrapping plēves iepakošana, šoreiz jābūt uzmanīgiem, nevis sadurties, lai novērstu Cigarešu Overwrapping Filmas malu ir bojāta.
(4) estētikas ziņā ir jāsamazina grumbas un jānovērš cigarete uz Overwrapping Film virsmas vidū.
Cigarešu pārklātas plēves Blīvi iepakotas traukus bieži izmanto, lai iegūtu svaigu pārtiku ilgākam laika periodam. Plastmasas iepakojums parasti pārdod gala apjomus kastē ar daudzām gludām virsmām, kas uztur cieši noslēgtu atklātas līmes vai citas iekārtas konteineru. Vispārējās preču zīmes Austrālijā un Jaunzēlandē labprāt tiek izmantotas iepakojumā, savukārt filma ir kļuvusi par kopīgu lietojumu Ziemeļamerikā. Pulēšanas plēve ar polivinilhlorīdu bija pirmā cigarešu pārklājuma vinila plēve, kas joprojām ir visbiežāk sastopamais materiāls. Zema blīvuma polietilēns ir drošāka un drošāka tirgus daļa mājas lietošanai. Dažas valdības uztraucas par PVC ietekmi uz vidi, kas ir toksiska un neapstrādājama. Tomēr PVC joprojām nodrošina lielisku pārtikas un dzērienu ieviešanu plauktā kā tās stiepes īpašības. Tomēr dažās valstīs ir aizliegts izmantot PVC bērnu rotaļlietas un kontaktēties ar pārtikas produktiem.
Aukstā dzērienu iepakojums ir augstas kvalitātes virziena attīstība, ne tikai prasa, lai katra iepakojuma produktu darbība atbilstu kvalitātes prasībām, saglabātu metamorfisku parādību, saturu, kā arī atbilstošos materiālus, piemēram, filmu, iespiedshēmu, salikto līmi. Cigarešu pārklājuma filma mūsu valstī, vēstures attīstība nav gara, bet iepakojuma vajadzības attīstās ļoti ātri. Labs piemērs ir sniega, yili un citu veidu auksto dzērienu iepakošanas produktu tirgus. Cigarešu pārklājuma īpašības un šobrīd ir galvenā loma iepakojumos, galvenokārt materiālu labās barjeras īpašības dēļ, tajā pašā laikā sakarā ar plāno plēves materiālu faktiskajā ražošanas procesā, lai pievienotu noteiktu daudzumu CaCO3 un pērļu pigmenta, kam ir daži pērļu efekts, rotas sekss ir ļoti spēcīgs.