Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Mājas > jaunumi > Saturs
Cigarešu papīra loma
- Jun 02, 2017 -

Cigarešu savākšanas papīrs Cigarešu papīra loma cigarešu papīram, kas pirms 20 gadiem bija tikai cigarešu papīram, bija nozīmīga loma 5000-6000 / min cigarešu mašīna ar roku saturošu tabaku, padarot to par sava veida spēcīgu tabaku. Kopš noteikumu par darvas ierobežojumiem ieviešanas Eiropā cigarešu papīra caurlaidība un uzliesmojamība ir kļuvusi par galveno kvalitātes rādītāju. Tādēļ šie divi kvalitātes rādītāji ir kļuvuši par cigarešu papīra tehnisko specifikāciju pamatā. Mūsdienās cigarešu papīram ir jāappilda dažādas funkcijas, tādas, kas vienlaikus atbilst garšas prasībām, un tai jābūt zīmola tēlam, lai nodrošinātu izsmalcinātu izskatu. Turklāt Amerikas Savienotās Valstis pieprasa cigaretes bez uguns (ugunsdroša), protams, tā ir vairāk unikāla prasība. Cigarešu dizains ir paredzēts aspirācijai un cieš no smēķētājiem. SaskaĦā ar jaunāko likumu Ņujorkā cigaretes nevar aizdegties nevienā citā telpā esošā priekšmetā, tiklīdz sūkšana ir nekavējoties dzēsta. Tomēr Ņujorkas valsts ugunsdzēsības dienests, kas ir atbildīgs par ugunsdrošības standartu noteikšanu, vēl nav izstrādājis nevienu testēšanas standartu un atbilstības kritēriju. Likuma spēkā stāšanās termiņš ir 2003. gada 1. janvāris, un pārejas periods ir 180 dienas.

Cigarešu dizaineriem ir daudzas programmas, lai samazinātu cigarešu tendenci. Pati tabakas izstrādājumi un cigarešu ģeometrija būtiski ietekmē cigarešu tendenci ugunā, bet cigarešu dizaina maiņa var izraisīt patērētāju uzmanību. Tādējādi cigarešu nozarei dod priekšroku vizuāli neuztveramam, pieļaujami mainīt cigareti. Cigarešu papīrs ir vēlamais risinājums, lai izpildītu šos priekšnoteikumus, un cigarešu papīra risinājumi ir iesaistīti visos aspektos.

1, lai novērstu uguns tendenci

Cigarešu savākšanas papīrs Hermētisks cigarešu papīrs ar vienotu bezpelnu zemu gaisa caurlaidību (4 līdz 10 ci) var samazināt aizdegšanās tendenci līdz vēlamajam līmenim, kurā ir daudz dažādu degšanas un liesmu slāpētāju daudzumu. Šīs pieejas trūkums ir tāds, ka dūmgāzu daudzums ir ievērojami palielināts, un tas ir jākompensē ar augstu filtru ventilāciju, un izmaksas ir augstas un mainās cigarešu smakas īpašības.

Printsolution piedāvā virkni veidu, kā kontrolēt tendenci uz ugunsgrēku. Izvēloties piemērotu joslas platumu, lentes atstatumu un liesmas slāpētāja daudzumu, ko izmanto, lai panāktu labu korekciju. Patēriņam, ko izmanto degšanas ātruma kontrolei, jāpārbauda patērētājam, un tam jābūt netoksiskam. Slodze un izmaksas ietekmēs šīs programmas plašo pielietojumu, turklāt ir pieejami tiešsaistes procesu risinājumi, tas ir, jebkura programma, kas tiek izmantota papīra mašīnā. Nelieli rūpnieciskie pētījumi ir apstiprinājuši aprīkojuma pielietojamību, un testa papīra velmētas cigarešu izmantošana parāda īpašību, kas var labi kontrolēt ugunsdrošības tendenci un ko jebkurā vēlamā veidā var uzlabot.

Eiropas tabakas rūpniecība saskaras arī ar jauniem izaicinājumiem, proti, kopš 2004. gada 1. janvāra visām ES ražotajām un pārdotajām cigaretēm jāatbilst jaunajām prasībām attiecībā uz sastāvdaļu maksimālo daudzumu: darva: 10 mg, nikotīns: 1 mg (iepriekš nav norādīts), C0: 10 mg (iepriekš nav norādīts); līdz 2007. gadam visi ražotie ES un eksports uz valstīm ārpus Eiropas, cigaretēm jāatbilst šiem jaunajiem standartiem. Katrs Eiropas cigarešu ražotājs studē šo tēmu, gan dažādu ražošanas līniju būvniecībā, gan dažādās produktu konstrukcijās, sākot no lapu grupu receptes izmaiņām līdz cigarešu struktūras uzlabošanai. Izmantojot filtru ventilāciju, var ērti noregulēt darvas daudzumu līdz vēlamajam līmenim, un, lai pielāgotu c0 daudzumu ierobežotā līmenī, jāveic papildu pielāgojumi, ieskaitot pielāgojumus cigarešu papīra specifikācijām (gaisa caurlaidība un degšanas uzlabotājs) Programmatūras programmas, kas simulē dažādu cigarešu komponentu mijiedarbību, piemēram, instrumentus, ko izstrādājušas pētījumu firmas, var būtiski samazināt dūmgāzu samazināšanas testu skaitu.

2, un viltotas, krāsotas cigaretes, lai cīnītos

Viltotās cigaretes, īpaši Tālajos Austrumos, ir tendence izplatīties. Dažas mazās cigaretes, kas slēptas rudimentālajās naudas kastēs, parasti ražo šīs viltotās cigaretes, un dažkārt šie viltus cigareti ir gandrīz patiesi un nepatiesi. Šīs viltotās cigaretes ir tikpat grūti apstrādātas kā viltotas naudas. Viens no veidiem, kā identificēt oriģinālus un identificēt patiesos produktus, ir padarīt ūdenszīmes banknotēs vai cigarešu papīrā. No tehniskā viedokļa jebkuru produktu var kopēt, bet īpaša ūdenszīme tiek kopēta, jo ir lielākas ražošanas izmaksas. Izmantojot ūdenszīmes, paši patērētāji var atšķirt patiesos un nepareizos produktus.

Stiklām ir arī problēma cigarešu ražotājiem galvassāpes. Cigarešu ražošana, uzglabāšana un pārdošana augstā temperatūrā un mitrā klimatā, pēc īsa laika uzglabāšanas plauktos, parasti ir uz vietas cigarešu papīra virsmā, ko izraisa tabakas sastāvdaļu pārnešana un smaržvielas. Tās izraisa tabakas sastāvdaļu un garšu pārnešana uz brūno plankumu un tumšo plankumu veidošanos, patērētāji kļūdaini uzskatīs, ka cigareti ar šo traipu nav tīri vai otrie dūmi un ka šis produkts nav svaigs . Risinājums ir cigarešu papīra pārklājums tiešsaistē vai bez tā, izmantojot nešķīstoša materiāla slāni, lai palēninātu infiltrācijas procesu. Šos plankumus var identificēt ar gāzu hromatogrāfiju / masas spektrometriju, jo izpratne par plankumu dabu ir priekšnoteikums anti-osmotiska cigarešu papīra projektēšanai.

3, samaziniet dūmu problēmu

Cigarešu savākšanas papīrs Sānu gāzu dedzināšana ir ļoti sarežģīta pati par sevi, un tabakas rūpniecībai un apsaimniekošanai nav saskaņotu mērīšanas standartu un to var izmērīt vai izmērīt kā redzamu dūmgāzu daļu. Pēdējos 20 gados cigarešu nozare ir centusies atrisināt politiskās problēmas un darbības problēmas zemas malas dūmgāzu cigaretēm. Tabakas nozare ir darījusi visu iespējamo, lai pieprasa nesmēķētājiem, nemazinot cigarešu produktu kvalitāti. Forma - zemas puses dūmgāzu cigaretes viengabala un dubultā cigarešu papīram. Eksperimentālie rezultāti rāda, ka dubultā slāņa rullīša struktūra ir labāka par vienlīniju struktūru, un īpaša iepakojuma (ar zemu gaisa caurlaidību un lielu tilpumu) magnēzija sāls bāzes ir cigarešu papīra galvenā sastāvdaļa, lai samazinātu sānu pāreju dūmu Tomēr, saglabājot tādas pašas garšas īpašības, zemu sānu dūmgāzu dizaina izmantošana parastā cigarešu dizaina vietā joprojām ir cigarešu rūpniecības brīnums, kas jāpabeidz.