Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Mājas > jaunumi > Saturs
Ko tieši jūs projektējat cigarešu kasti?
- Sep 12, 2017 -Ko jūs tieši projektējat cigarešu kastē?

Cigarešu kaste, kas pielāgota kā Cigarešu kaste, Cigarešu kaste izteiksmē, produktu izplatīšana tirgū šobrīd, pētot tās būtību pēc šīs parādības, principā neatbilst daudzveidīgajām prasībām mūsdienu tirgus mārketingā un popularizēšanā. No produkta puses pašpaļāvības uz dizainera pašpārliecinātāju, viss displejs nav sasniedzis dizaina augstumu ar The Times radošumu.
Inovācijas, uzņēmējdarbība un viesi, dažādas produktu izpētes un attīstības idejas rodas bezgalīgi, visu veidu pielāgoto cigarešu kastīšu pieprasījums ir nemainīgs, tāpēc mēs iepriekš minētajā rakstā minējām: Cigarešu kaste nozares kopējo tirgu pieprasījums pastāvīgi pieaug, tomēr 90% cigarešu kasti iespiešanas uzņēmums turpina sabrukuma robežu. Šī tēma šodien, lai dalītos tēmā, kas uz laiku neattiecas uz tirgus izpratnes perspektīvu, tikai produkti ar Cigarešu kastes malu ir vienīgais mērķis: priekšplānā ir izvirzīti kopīgi produkti sīvajā tirgū konkurencē, tādējādi panākot preces pārdotas!
Materiāla, ko izmanto pelējuma injekcijā, galvenokārt ir PET, PC materiāls un PMMA. Visvairāk izmantoti PET materiāli, un tirgū ir daudz veidu PET materiālu. Tirgū ir daudz veidu PET materiālu. Ja oriģinālais iespiedmateriāls neizpildīja dažus nepieciešamos testus, tas neizraisītu saķeri starp filmu un tinti, kā rezultātā radās virkne veltīgu procesu. Tiek ieteikts, ka presformas injekcijas formēšanas klientiem vispirms jāpārbauda materiāls pēc dažāda materiāla sērijas izmantošanas.
Piemēram: izmantojiet tintes adhēzijas testu, lai pārbaudītu, vai tinte ir pievienota šim materiālam. Materiāla temperatūru var pakļaut injekcijas pelējuma temperatūrai.
Patiesībā labākais veids, kā tinte saķeres tests ir ar UV tinte tieši, lai pārbaudītu, nozares parasti UV tinte ir jāapstrādā ar vieglu adhēziju tiks izdrukāts uz materiāla saķeri, ja UV tintes adhēzija uz šī materiāla, šķīdinātājs tintes druka materiālam nebūs problēmas.
Parasti klienti dizainu bieži veic dažādu iemeslu dēļ. Dažkārt ir jāuzsāk jauns produkts, lai gan dažreiz tas tiek aizstāts ar oriģinālajiem izstrādājumiem, lai uzlabotu savus produktus, neatkarīgi no dizaina motīviem, pilnībā jāpārzina patērētāja pieprasījums, kas ir vajadzīgs, jo ir nepieciešams projekta komandas dizains tirgū ir noteiktas izpratnes.
Piemēram, ja klients iepazīstina ar jaunu produktu, tas izpētīs mērķa tirgu, kā izstrādāt atbilstošu projektēšanas plānu mērķa patērētājiem. Ja jaunais produkts tiek atjaunināts, tad oriģināls zīmols Cigarešu kastei būs mantojis. Produktu dizains, tas ir, lai izveidotu jaunu tirgu, aizvien vairāk samazinās pārdošanas apjomu, lai mainītu situāciju, kā produktu pārdošanu, kādas ir priekšrocības un trūkumi, un kas ir nepieciešams, lai izstrādātu esošās stiprās un vājās puses. Īsāk sakot, jo precīzāka ir klientu situācija, jo precīzāka ir prakses pozicionēšana, jo labāk ir galīgais dizaina efekts.
"Skaistums" nav vienīgais kritērijs labai cigarešu kastītei, augstas klases materiāla klase vai nav un tā nevar izlemt dizainu, lieliska kārbu pakete dažām precēm nav piemērota, arī dara publiski pieejamu vērtību no cigarešu kaste, bieži vien nevar iegūt patērētāju atzinību, arī augstas kvalitātes produkts, zemākas Cigarešu kaste nevar sasniegt vēlamo ietekmi tirgū. Tikai saskaņā ar dažādiem posmiem, dažādām vietām, dažādu vecumu un patēriņa līmeni, izveidojiet mērķtiecīgu Cigarešu kastīti, ir lielisks Cigarešu kastes dizains. Tādēļ Cigarešu kastes novērtēšana būtu jānovērtē objektīvi. Produkta piemērotībai jābūt balstītai uz tā produktu piemērotību, un tirgus stāvokli nevajadzētu noteikt pēc indivīda estētiskā sprieduma.