Shanghai Bright Packaging Materials Co Ltd
Mājas > jaunumi > Saturs
Kādas zināšanas mums ir jāzina, izmantojot cigarešu apvalku?
- Oct 23, 2017 -

Kādas zināšanas mums ir jāzina, izmantojot cigarešu apvalku?
Izmantojot cigarešu pārklājumu, ja mums ir daudz zināšanu, kas jāsaprot, tikai visaptveroša izpratne par nākotni, lai nodrošinātu labu cigarešu pārklājuma filmas izmantošanu.
Mums jāpievērš uzmanība cigarešu iepakojuma plēves lietošanai, kad daudzas lietas, piemēram, ja mēs izmantojam vidi pēc cigarešu izmantošanas, lai izvēlētos iepakojuma plēvi, aizzīmogojot cigarešu pārklājuma plēvi, jāizmanto pārredzama cigarešu pārklājuma plēve un profesionāla Taobao Cigarešu pārklājuma plēve. Dārzeņiem ir jāizmanto profesionāla augļu un dārzeņu cigarešu iepakojuma plēve, transportēšanas vietās jāizmanto profesionāls brīdinājums. Cigarešu pārklājuma plēvei, strāvas padevei jāizmanto izolēta cigarešu pārklājuma plēve
Tajā pašā laikā cigarešu pārklājuma plēvē, kad mums ir jāuzglabā cigarešu pārklājuma plēve, lai saglabātu, jo cigarešu pārklājuma plēve, izmantojot laiku, kad tiek izmantots samērā mazs. Lai nodrošinātu atlikušās cigarešu pārklājuma plēves lietošanu, mums jāpievērš uzmanība cigarešu pārklājuma plēves saglabāšanas videi saskaņā ar cigarešu pārklājuma plēves īpašībām. Tikai šādā veidā mēs varam nodrošināt, ka cigarešu pārklājuma filmai ir ilgs kalpošanas laiks.
Cigarešu pārklājuma plēve, ko izmanto, ja ir rakstāmā cigarešu pārklājuma plēve, šī cigarešu pārklājuma plēve liela lietotāja daļa ir bērns, jo bērns tiek izmantots zobu lietošanai, kad tas iekodas, tādēļ cigarešu pārklājuma plēvei jāizmanto kancelejas preces Pievērsiet uzmanību cigarešu pārklātas plēves drošībai un higiēnai.
Cigarešu pārklājuma filma dzīvē ir ļoti izplatīts palīgmateriāls, taču tas var mums radīt daudz problēmu, lai atrisinātu dzīvi, šodien mēs saprotam cigarešu pārklājuma filmu brīnišķīgi lietojot dzīvi!
1. Bērnu māju apdare mums būs ļoti apgrūtinoša, jo sienas apdare ir pārāk daudz nepatikšanas, un mums ir jānodrošina pilnīga vides aizsardzība. Tad mēs nonākam, lai saprastu Cigarešu pārklājuma filmu iekšējā apdare burvju efektu. Pirmkārt, mēs varam griezt sešstūrainu un pēc tam uz sienas ar cigarešu iesaiņošanas plēvi pie saites malas, lai jūs varētu izveidot sešstūru uz sienas un pēc tam turpināt izmantot visu telpu ar cigarešu apvalku ražošana sešstūris. Un tad mēs izvēlamies dažādas krāsas vides aizsardzības līmi, kas pārklāta ar cigarešu pārklājuma plēvi iekšā, to var izgatavot dažādās krāsās. Tātad visa māja būs ļoti laba dekoratīvā efekta.
2. Piekārtajā rūtī, kad mēs nezinām, kāda veida rāmi izvēlēties, neuztraucieties, mēs vienkārši ievietojam fotogrāfijas uz sienas un pēc tam Cigarešu pārklājuma plēvi savā mīļākajā rāmī. Tāpēc mēs vairs nevaram atrast piemērotu rāmi satraukumam un tāpēc, ka izmaksas ir ļoti zemas, tādēļ jūs vienmēr varat nomainīt "foto rāmi".
3. Dažu vadu apdare nav uzstādīta sienā, tā ka telpā būs ļoti pārblīvēta. Šajā laikā mēs vienkārši sagriezām krāsu Cigarešu pārklājuma plēve dažādās formas formās, pēc tam noregulējiet vadu, lai tajā ievietotu cigarešu apvalku.
Izprotiet augstas temperatūras cigarešu pārklātas plēves īpašības, lai izprastu filmas substrātu, kas satur cigarešu pārklājumu, līmējošo sastāvu saskaņā ar Cigarešu pārklājuma plēves īpašībām. Ja tā ir viltota augstas temperatūras cigarešu pārklājuma plēve, tad, izvēloties līmes un substrāta ražošanu, izvēlēsies sliktu veiktspēju un zemas materiāla izmaksas. Tātad viltus augstas temperatūras cigarešu pārklājuma plēve būs caur cenu un atlaidi, lai piesaistītu klientus. Tātad, izvēloties augstas temperatūras cigaretes, kad iepakojuma plēve nepieskaita lētu cenu. Pat ja atlaidei būtu jāpievērš uzmanība, lai izvēlētos uzņēmuma zīmolu un reputāciju, daudzos gadījumos zīmols ir garantijas kvalitāte.
Nosakot augstas temperatūras cigarešu pārklātas plēves kvalitāti, kad mēs varam ar faktisko noteikšanu, piemēram, dažādu augstas temperatūras cigarešu pārklājuma plēvi dažādās kvalitātes dēļ, tāpēc cigarešu pārklājuma plēvei ir arī atšķirīga temperatūra, mēs vienkārši sagriezām cigarešu pārklājumu Filmu un pēc tam ievieto eksperimenta vietā dažādās temperatūrās. Tajā pašā laikā eksperimentā ir arī jāsaprot dažādi materiāli ar augstu temperatūru, lai tas būtu ērtāk mūsu eksperimentiem.